Informacje o Q4Net

Informacje o Q4Net

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z zespołem doświadczonych i pełnych entuzjazmu ekspertów w zakresie usług informatycznych specjalizujących się w projektowaniu i budowie sieci IT. Odzwierciedleniem zebranych doświadczeń są zarówno liczne certyfikaty zdobywane przez naszych specjalistów, jak i lista referencyjna wdrożonych systemów informatycznych. Naszym klientom zapewniamy najnowocześniejsze, zaawansowane i kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości, wraz z pełnym pakietem usług serwisowych i wsparciem technicznym.

 

Doskonalimy i wdrażamy sieciowe rozwiązania IT, które zapewniają sprawne działanie procesów biznesowych przedsiębiorstw i instytucji korzystających z naszych usług w kraju i za granicą. Zapewniamy najwyższą wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo naszych rozwiązań. Elementem który wyróżnia nas na rynku teleinformatycznym jest indywidualne podejście do współpracy z każdym klientem oraz bardzo wysokie i unikalne kwalifikacje.

Posiadamy jako nieliczni w kraju certyfikat Cisco Gold Partner oraz sieciowe specjalizacje „Advanced” oraz „ATP”. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu sieciowych usług informatycznych. Posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych fachowców. Oferujemy najwyższej jakości doświadczenie w usługach sieciowych. Realizujemy: systemy sieci bezprzewodowych WLAN; systemy i rozwiązania sieci LAN/WAN; systemy sieci pamięci masowych; systemy VOIP, systemy okablowania i niezawodnego zasilania; systemy klimatyzacji precyzyjnej i serwerowni, rozwiązania bezpieczeństwa IT, audyty IT oraz usługi Centrum Monitoringu IT.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.