Praca w Q4Net

Praca Q4net

Nasza firma obecnie prowadzi rekrutację na poniższe stanowiska

INŻYNIER SYSTEMOWY DS. ROZWIĄZAŃ DATA CENTER

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyka/teleinformatyka/elektronika/telekomunikacja
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku inżynierskim w zakresie konfiguracji sieci i rozwiązań serwerowych
  • Znajomość rynku i rozwiązań z zakresu sieci, serwerów i systemów wizualizacji klasy enterprise
  • Certyfikat na poziomie Cisco CCNA Data Center lub VMWare VCP lub Microsoft MCSA,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność  i chęć rozwoju zawodowego
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na poziomie 5 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sieci SAN i systemów macierzowych,

Zakres obowiązków:

  • Udział w realizacjach projektów z zakresu technologii data center (sieć SAN/LAN, serwery, macierze, wirtualizacja),
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Obsługa serwisowa obecnych klientów firmy,
  • Współpraca w działem handlowym w zakresie pozyskiwania nowych klientów,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się spółce, w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • Wsparcie zespołu specjalistów
  • Uczestniczenie w kursach, szkoleniach, pokazach, itp. podnoszących wiedzę handlową i techniczną
  • Niezbędne narzędzia ( laptop, telefon, samochód)
  • Pakiet świadczeń ubezpieczeniowych oraz dofinansowane zajęcia sportowe

Osoby zainteresowane prosimy w przesłanie CV na adres biuro@q4net.pl w temacie: praca Inżynier Systemowy ds. Rozwiązań Data Center.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

  • Doświadczenie handlowe min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Umiejętności komunikacji i prezentacji produktów i rozwiązań pod względem możliwości technicznych i funkcjonalnych
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu biurowego Ms Office
  • Silna motywacja, zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań sieciowych takich producentów jak Cisco, HP, Juniper, Checkpoint
  • Wykształcenie techniczne/IT, znajomość technologii sieci LAN/WAN
  • Doświadczenie handlowe w zakresie IT i nowych technologii

  • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
  • Obsługa pozyskanych klientów
  • Prezentacja i sprzedaż produktów i usług
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy w przesłanie CV na adres biuro@q4net.pl w temacie: praca Specjalista ds. handlowych. Prosimy o informację o możliwym wymiarze czasu pracy.

OPERATOR CENTRUM MONITORINGU

  • Podstawowa znajomość sieci komputerowych, na poziome CCNA (w trakcie kursu, lub ukończony),
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego,
  • Sumienność,
  • Odpowiedzialność.

  • Monitorowanie pracy urządzeń sieciowych,
  • Reagowanie na zdarzenia w postaci testów i powiadomień,
  • Tworzenie raportów.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i współpracy przy innych projektach,
  • Możliwość pracy na cały, lub część etatu,
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy w przesłanie CV na adres biuro@q4net.pl w temacie: praca Operator Centrum Monitoringu. Prosimy o informację o możliwym wymiarze czasu pracy.
Mile widziane osoby uczące się/ studiujące.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.