CENTRUM MONITORINGU IT

CENTRUM MONITORINGU IT

Doświadczenie i wiedza zdobyta podczas realizacji usług opieki serwisowej nad systemami sieciowymi naszych klientów zaowocowały potrzebą budowy profesjonalnego centrum obsługi umożliwiającego pomoc w przypadku problemów w pracy infrastruktury IT przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Obecnie nasze centrum zatrudnia inżynierów o najwyższych kompetencjach technicznych z certyfikatami CCIE. Umożliwia natychmiastową reakcję na wszelkie nieprawidłowości w pracy systemów IT naszych klientów w trybie ciągłym przez 24 godziny. Wykonujemy na bieżąco (on-line) analizę zdarzeń i zagrożeń w pracy systemów informatycznych. Reagujemy natychmiast lub przekazujemy informację do podległych służb zabezpieczeń i utrzymania infrastruktury IT.

Centrum zapewnia naszym klientom ciągły dostęp bez względu na porę dnia do doświadczonych inżynierów sieciowych z zapleczem technicznym pozwalającym na natychmiastową reakcję oraz przekazuje wiarygodną, opisaną i zinterpretowaną analizę zdarzeń w zadanym systemie informatycznym przez 24 godziny.

Głównymi odbiorcami usług centrum monitoringu są duże firmy dla których ciągła praca systemu informatycznego jest strategicznym elementem działania np. instytucje finansowe, energetyka, służba zdrowia oraz wszystkie przedsiębiorstwa pracujące w trybie ciągłym.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.