Certyfikaty

Certyfikaty

 Nasze CERTYFIKATY

 

 1. Sieci IT

Q4Net posiada certyfikat Cisco Gold Partner. Poświadcza on, że spełniamy szereg wymagań związanych z certyfikacją inżynierów. Jednym z nich jest konieczność zatrudniania minimum 4 inżynierów z certyfikatem CCIE, a więc najwyższej klasy specjalistów CISCO w zakresie budowy,  projektowania i utrzymania dużych sieci komputerowych. Uczestniczymy w programach typu ATP, czyli dostarczaniu unikatowych rozwiązań, które dostępne są jedynie dla specjalnie certyfikowanych partnerów.

Identity Services Engine jest to specjalizacja z zakresu bezpieczeństwa, dotycząca kontroli dostępu do sieci.

 

 

Dbając o najwyższy poziom oferowanych usług, posiadamy szereg specjalizacji, które wymagają od nas szerokiej gamy certyfikacji. Należą do nich m.in.:

 • Advanced Collaboration Architecture Specialization – rozwiązania telefoniczne, telekonferencyjne, dla pracy grupowej.
 • Advanced Data Center Architecture Specialization – rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, rozwiązania serwerowe i sieci SAN.
 • Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization – rozwiązania sieci LAN, MAN i WAN.
 • Advanced IoT – Connected Safety and Security Specialization i Manufacturing Specialization – rozwiązania sieciowe dla przemysłu.
 • Advanced Security Architecture Specialization – rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa i zabezpieczeń w sieciach komputerowych i systemach IT – oferta Q4Net

 

 1. Wirtualizacja

W zakresie wirtualizacji systemów IT wysokie kwalifikacje Q4Net potwierdzają m.in. inżynierowie z certyfikatem VMware Certified Professional – Data Center Virtualization. Poświadcza on wiedzę w zakresie wdrożenia i utrzymania systemów opartych o rozwiązania wirtualizacyjne firmy VMware.

 

 1. Zarządzanie projektami

W zakresie zarządzania projektami nasze kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty. Należą do nich:

 • IPMA Level D– zarządzanie projektami w przedsięwzięciu o dowolnej złożoności.
 • PRINCE 2 FOUNDATION – metodyka zarządzania projektami oparta na produktach.
 • PMP – wiedza i doświadczenie z obszaru zarządzania projektami.

 

 1. Zarządzanie jakością i dobre praktyki

Najwyższą jakość świadczonych przez Q4Net usług potwierdza certyfikat ISO 9001. Od 5 lat nasze procedury związane z wdrażaniem, zarządzaniem, utrzymaniem i wsparciem usług IT opieramy o standardy ISO.

Zachowujemy również zasady dobrych praktyk opisanych w ITIL (Information Technology Infrastructure Library). Wymagana jest tam umiejętność organizowania zasobów IT oraz znajomość procesów, funkcji i ról istniejących w organizacjach świadczących usługi ITSM (IT service management).

 

 1. Koncesja

Q4Net posiada koncesje MSWiA na wykonywanie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego .

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.