Pomoc w finansowaniu rozwiązań Cisco.

Pomoc w finansowaniu rozwiązań Cisco.

Data:

Mamy przyjemność poinformować wszystkich naszych klientów, że nawiązaliśmy współpracę z działem firmy Cisco zajmującym się pomocą w finansowaniu inwestycji w technologie informatyczne. Program Cisco „easylease 0%” sprawia że zakup rozwiązań Cisco staje się bardzo prosty i łatwy w finansowaniu dzięki czemu firmy mogą przyspieszyć wdrażanie technologii poprzez nabywanie pełnych rozwiązań sprzętowych, programowych i usługowych niezależnie od posiadanego budżetu.

Ponadto dodatkowymi atutami są: niższe łączne koszty i optymalizacja przepływów pieniężnych oraz elastyczność dopasowania technologii do planów biznesowych co oznacza, że po zakończeniu okresu finansowania firma może wykupić lub rozbudować używane rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższym rozwiązaniem do kontaktu z naszą firmą. Zrealizowaliśmy już w ten sposób kilka kluczowych projektów i mamy doświadczenie w pomocy, w przygotowaniu niezbędnych działań umożliwiających otrzymanie finansowania. Możliwe że dzięki współpracy z nami nowe technologie staną się dla Państwa łatwiej osiągalne.