Zaproszenie na szkolenie Cisco Data Center

Zaproszenie na szkolenie Cisco Data Center

Data:

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się szkolenie Cisco Data Center w Zielonej Górze w Hotelu RUBEN – Al. Konstytucji 3 maja 1A. Eksperci specjalizujący się w architekturze Data Center zaprezentują jak poprawić funkcjonalność Państwa aplikacji. Obecni na szkoleniu uczestnicy poznają nowe możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla dużych firm.

Wykładowcy przedstawią trendy związane z technologiami w rozwiązaniach Data Center, a także architekturę serwerów na bazie Cisco UCS i UCS mini. Przedstawione zostaną także nowości dotyczące serwerów Cisco UCS. Eksperci wyjaśnią zagadnienie architektury referencyjnej, a także zarządzania w systemie Cisco UCS Director.

Podczas wykładów przedstawione zostaną przełącznki DC Nexus serii 2-7K. Będzie można zdobyć wiedzę w zakresie Application Centric Infrastrukture (ACI) czyli narzędzia SDN dla przełączników Cisco Nexus 9K. Zostanie zaprezentowana i wyjaśniona różnica oferty Cisco UCS w odniesieniu do propozycji konkurencji.
Plan szkolenia Cisco Data Center:

9.30 – Rejestracja uczestników szkolenia; poranna kawa

9.45-10.15 – Śniadanie dla uczestników

10.15-12.00 – Część I szkolenia

12.00-13.00 – Obiad dla uczestników

13.00-15.00 – Część II szkolenia