Nasza historia

Najwyższej jakości usługi świadczymy od 2008 roku

Misja i wizja firmy

Naszym celem jest zdobycie i utrzymanie pozycji lidera usług sieciowych w branży IT. Pragniemy wykorzystywać i rozwijać naszą wiedzę oraz doświadczenie, tak aby świadczone przez nas usługi zawsze pozostawały na najwyższym poziomie i gwarantowały Naszych Klientom oraz nam samym obopólne zadowolenie.

Dynamiczny rozwój

Q4Net Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, której trzon stanowi zespół doświadczonych i pełnych entuzjazmu eksperów z obszaru szeroko rozumianych usług informatycznych. Naszą specjalizacją od lat pozostaje projektowanie i budowa sieci IT.

Zebrane przez lata działalności doświadczenia pozwoliły naszym inżynierom zdobyć wiele prestiżowych certyfikatów IT, a lista wdrożonych systemów i rozwiązań informatycznych pozwala nam realizować projekty o dowolnym poziomie kompleksowości.

Proponowane przez Q4Net Sp. z o.o. rozwiązania, zapewniają sprawne działanie procesów biznesowych przedsiębiorstw i instytucji korzystających z naszych usług w kraju i za granicą.

Elementem, który wyróżnia nas na rynku teleinformatycznym jest indywidualne podejście do współpracy z każdym Klientem, wysokie kwalifikacje oraz gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i bezpieczeństwa naszych rozwiązań.

Obszary specjalizacji