Aktualności

Najwyższej jakości usługi świadczymy od 2008 roku

Oferta

Łączymy nowe technologie

W Q4Net wierzymy, że łącząc nowe technologie z ludzkim potencjałem, można osiągnąć wiele. Systemy mają moc uwalniania nowych możliwości dla ludzi i naszej planety. Zapoznaj się z naszymi technologiami!

Cisco — to produkty i rozwiązania w najważniejszych obszarach rozwoju firmy, takich jak routing i przełączanie, a także w zaawansowanych technologiach, w tym sieci domowe, telefonia IP, sieci optyczne, zabezpieczenia, sieci pamięci masowej i technologie bezprzewodowe.
VMware — rozwiązuje wyzwania klientów za pomocą technologii, takich jak edge computing, sztuczna inteligencja, blockchain, uczenie maszynowe, Kubernetes i inne.
Dell Technologies — zapewnia organizacjom infrastrukturę niezbędną do budowania cyfrowej przyszłości, przekształcania systemów informatycznych i ochrony ich najważniejszego zasobu-informacji.
Palo Alto Networks Alto — lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, kształtuje przyszłość opartą na chmurze, wykorzystując technologie, które zmieniają sposób działania ludzi i organizacji.
Poly — systemy komunikacji osobistej i grupowej, z pełną gamą zestawów słuchawkowych, telefonów biurkowych i konferencyjnych oraz rozwiązań do współpracy wideo.
CommScope — przesuwa granice technologii, tworząc najbardziej zaawansowane sieci przewodowe i bezprzewodowe na świecie.
Samsung Electronics — to nieustanne innowacje i odkrycia zmieniające świat telewizorów, smartfonów, urządzeń noszonych na ciele, tabletów, urządzeń cyfrowych, systemów sieciowych, urządzeń medycznych, półprzewodników i rozwiązań LED.

 OSTATNIE WPISY